„Stenli“ osvojio prvo mesto

7 02 2011

Na parketu Kačarevačke Hale sportova od 27. decembra  do 9. januara u organizaciji  Komisije za sport i rekreaciju MZ Kačarevo održan je  9. Božićni turnir u malom fudbalu za mlađe kategorije uzrasta od šest do 18 godina. Na turniru je učestvovalo 30 ekipa u pet starosnih kategorija.

Učestvovali su dečaci iz: Kačareva, Beograda, Pančeva, Jabuke, Crepaje, B.N. Sela, Glogonja, Opova, Padine.
Bilo je dosta igrača koji nastupaju za Crvenu Zvezdu, OFK Beograd, BSK, Dinama, a na turniru je nastupao i Aleksej Nikolajev igrač švedskog Geteborga.

Posle devet dana igranja odigrani su finalni mečevi
u kategoriji 2000-01 trijumfovali su dečaci trenera Nenada Stojčića OFK Stenli
iz Glogonja koji je u finalu pobedio Kraljevićevo sa 1:0.

Ekipa je igrala u sastavu:
Šiđanin Nikola,Nika Tomislav,Stamenković Aleksandar,Petrović Aleksej,Toma Sava,Stojmenović Danilo,Karajović Petar,Kosovac David,Stojić Nikola,Divljački Aleksandar,Popov Uroš,Drobnjak Natalija,Tasić Ivan

Generacija 98-99 je u svojoj kategoriji igrala u polufinalu turnira.
Za tim su nastupili:

Zarić Nikola,Miloševski Vladimir,Pašalić Marko,Stupar Nikola,Stojanov Marko,Toma Stanislav,Popov Nemanja,Jovanov Nemanja,Jovanović Adam,Jožika Aleksandar

Dok je generacija 96-97 osvojila III mesto, a nastupili su:
Katić Stefan,Miljković Luka,Ilić Marko,Simonović Dejan,Marinković Stevan,Savić Stefan,Ivić Danijel,Bogdanov Marko,Vukelić Dušan

Žiri turnira proglasio je najbolje pojedince turnira za najboljeg golmana Darko Tošić ( Veterinarska stanica),
najbolji strelac Aleksandar Divljački ( OFK Stenli) sa 12 golova,
titulu naj-igrač turnira poneo je Stefan Čikić kadet Crvene Zvezde iz Beograda.

Događaj su propratili mediji:

Pančevac -:- Sportski žurnal -:- Poluvreme.rs

Minimaksi liga
OFK ‘Stenli’ i ove godine igra Minimaksi ligu Pančeva i to u dve grupe.

‘Maksi grupa’
Šiđanin Nikola, Noveski Uroš, Pašalić Marko, Dodić Dušan, Stamenković Aleksandar, Nika Tomislav, Petrović Aleksej, Divljački Aleksandar, Popov Uroš, Gasenberg Marina, Gasenberg Anita, Karajović Petar, Isak Uroš, Stojić Nikola, Tasić Ivan, Vukojević Miloš, Cvetković Budimir, Cvetanovski Dejan, Ravnjanski Dejan, Stojanović David

‘Mini grupa’
Noveski Luka, Noveski Nikola, Nika Tomislav, Petrović Aleksej, Stamenković Aleksandar, Drobnjak Natalija, Begović Miljana, Toma Sava, Grujić Ognjen, Stojmenović Danilo, Radovanov MIhajlo, Popov Uroš, Dragojlović Uroš, Bogdanović Nenad, Gijošev Stefan, Legetić Igor, Drobnjak Luka, Kosovac David, Josić Aleksa, Mitevski Marko


Radnje

Information