STRELCI SE RASPUCALI

31 03 2011

Jos jedna dobra igra i pobeda nasih decaka,rezultat sve govori OFK STENLI- BORAC 9-1. Pocetak utakmice nije nagovestavao ubedljivu pobedu,posto su gosti,posle greske nase odbrane,poveli. Medjutim,nasi igraci su se vrlo brzo trgli,i nakon pet minuta uspevaju da izjednace rezultat,a vec u desetoj minuti dolazi i do totalnog preokreta,posto je dosudjen penal za nasu ekipu,posle prekrsaja nad Veselinovicem,koji je u gol pretvorio Rankov Danijel. Strelac prvog gola Arsic,postize i treci gol i nagovestava ,uspesnu golgetersku formu ovog proleca. Cetvrti gol je delo Ivica,koji je sjajnu akciju svog tima zavrsio na majstorski nacin. Da se gostima iz Sakula ne pise dobro,nagovestava sam pocetak drugog  poluvremena kada nas tim dolazi do gola vec u petom minutu nastavka,golom Novakova. Posle toga redjaju se golovi kao na traci,pa tako se u listu strelaca upisuju Simonovic dva puta,Dimitrov i Toma Stanislav-Sevcenko po jednom. Nasi pioniri i kadeti,nastavljaju pripreme za prolecni deo,i vec u subotu u 13 casova, docekuju ekipu MIKE ANTICA u GLOGONJU.