VATRENI REMI U JABUCI

2 04 2011

Kao sto se i ocekivalo,odigran je buran mec izmedju nasih petlica i ekipe domacina iz Jabuke,mec pun preokreta,uzbudjenja i do poslednje sekunde neizvestan,konacan rezultat glasi JUGOSLAVIJA- OFK STENLI 3-3. Strelci za domacina su bili Dimkovski u 20 i 55, i Stoleski u  25,dok su strelci za nasu ekipu bili Toma Stanislav u 30 i 49,i Babin Danilo u 52 minuti.  Nasa ekipa je nastupala u sledecem sastavu 1.Zaric  2. Popov N. 3. Milosevski 4.Stojanov   5. Paunov 6. Babin  7. Toma Stanislav 8. Jovanovic 9. Mitic 10. Jovanov 11. Dimitrov , u nastavku meca su usli Milic,Divljacki, Popov U. i Veselinovic.  Nasa ekipa je od pocetka preuzela inijacitivu na terenu,stvarala sanse i promasivala,da bi domacin iz prvog napada poveo.Neshvatljivo je pogresio nas golman Zaric i poklonio penal domacinu,koji je iskoristio poklon i preko Dimkovskog poveo 1-0. Medjutim nasa ekipu nastavlja sa napadima i preko Tome Stanislava-Sevcenka uspeva da izjednaci,ali samo pet minuta kasnije Zaric pravi jos jednu veliku gresku i poklanja domacinu jos jedan gol,koji na odmor odlazi sa prednoscu od 2-1. Ulazak Milica, Divljackog,Popov Urosa i Veselinovica donosi bolju igru naseg tima,koji preokrece rezultat na 2-3 u nasu korist,jos jednim golom Tome Stanislava i danas mozda i najboljeg igraca na utakmici Babin Danila. Ali to nije bilo sve, domacin dolazi do izjednacenja,jos jednim golom iz prekida,iz slobodnog udarca Dimkovski nalazi rupu u nasem zidu i postavlj konacan rezultat 3-3. Na ovoj utakmici se osetio izostanak nekolicine igraca,pre svega odsustvo Nikole Stupara…Raduje podatak da su se mladji igraci nametnuli hrabrom i dobrom igrom,tu mislimo na Divljackog, Popov Urosa i Babin Danila,kao i standardno dobre igre Stojanova,Milosevskog i tome Stanislava. Trener Nenad Stojcic nije bio zadovoljan ponasanjem pojedinaca,koji bi morali da se zamisle…U svakom slucaju lepa fudbalska predstava u Jabuci. Nasi petlici sledece nedelje docekuju ekipu Spartaka iz Debeljace.