PIONIRI NERESENO,KADETI POBEDILI

10 04 2011

Kao sto smo i najavili ,nasi pioniri i kadeti su pokazali danas u Padini da ce ovo biti njihovo prolece. Pioniri su u uzbudljivoj i borbenoj utakmici,ispustili p[obedu u poslednjim minutima, rezultat je na kraju glasio DOLINA- OFK STENLI 3-3. Nas tim je nastupao u sledecem sastavu 1.Katic 2.Milojevic 3.Zina 4. Ilic 5.Marinkovic 6.Fink 7. Simonovic 8.Trojanovic 9.Latovljev 10. Ivic 11. Miljkovic u drugom poluvremenu su usli Zaric, Vukelic,jovanovic,Stupar,Jovanov i Josic. Strelci na ovoj utakmici su bili Trojanovic dva i Ivic. Nasa ekipa je pocela sjajno,od pocetka je dominirala i golovima Ivica i Trojanovica povela sa 2-0. Medjutim,pri kraju poluvremena ,dolazi do povreda Finka i Miolojevica.tako da oni nisu mogli da nastave utakmicu,sto se odrazilo na nasu igru. Domacin dolazi do izjednacenja u drugom poluvremenu. Nasa ekipa dolazi do novog vodjstva,golom Marka Trojanovica iz slobodng udarca,ali domacin uspeva da izjednaci tri minuta pre krtaja i tako postavi konacan rezultat. Bez obzira na sve,mozemo biti zadovoljni kako su odigrali nasi pioniri. utakmica kadeta je zavrsena pobedom naseg tima,konacan rezultat glasi DOLINA- OFK STENLI 1-3. Nas tim je nastupao u sledecem sastavu 1. Trajkovic 2.Krstic 3.kirhner 4. Jovcevski 5. Janjic 6. Trivkovic 7.Veselinovic 8. Arsic 9. Josic 10. Rankov 11. Ercevic, u drugom poluvremenu u igru su usli Kirhner i Mitic. Strelci za nasu ekipu su bili Jovcevski, Arsic i Ercevic. Sjajnu utakmicu su odigrali nasi kadeti,u ekipi nije bilo slabog mesta,jednostavno svi su odusevili. Ako se zna da smo u jesenjenem delu,pretrpeli pravu katastrofu od ovog protivnika na nasem terenu,onda su ova igra i rezultat pokazatelj, da ce prolece biti nase. Konacnim rezultatom domacin moze da bude i zadovoljan,jer na terenu je postojao samo nas tim. A, koliko je domacinu tesko pao poraz,govori i podatak da je domaci trener celu ekipu drzao na terenu pola sata nakon utakmice…Ovom pobedom nasi kadeti su potvrdili ,da nasa verovanja u njihovo uspesno proleca,nisu bila slucajna. Radi se o sjajnoj generaciji,pred kojom je lepa buducnost,ukoliko nastave da vredno rade. Sledeceg vikenda nastavlja se kadetsko-pionirska liga,nasa ekipa igra u Glogonju proti F.K. Panceva.