POBEDA U DERBIJU

16 04 2011

Jos jedna pobeda u nizu,nasih decaka,pobedjena je sjajna ekipa iz Kacareva,konacan rezultat glasi OFK STENLI-KRALJICEVO 2-0. Nas tim je nastupao u sledecem sastavu 1.Zaric 2.Popov n., 3.Milosevski 4.Stefanov 5.Vukelic 6.Babin 7.Toma stanislav 8. Kriske 9. Jovanov 10.Stupar 11.Dimitrov, u drugom poluvremenu su igrali Divljacki,Milic,Popov U., Josic,Stojic,Veselinovic,Grujic i Djordjevic. Pocetak utakmice nije nagovestavao pobedu naseg tima,gostujuci igraci su krenuli ofanzivno i stvorili  par prilika za gol. Osetilo se ,u tim trenutcima,odsustvo ,na danasnjoj utakmici,Marka Stojanova i Adama  Jovanovica. Medjutim,vrlo brzo nasi igraci,se prilagodjavaju trenutnoj situaciji,i pod krilaticom,koga nema,bez njega se mora i moze,uspevaju da uspostave ravnotezu na terenu. Posle sjajne kontre koje je povukao Jovanov Nemanja,lopta dolazi do Tome Stanislava,koji sjajnim udarcem dovodi nas tim u vodjstvo od 1-0. Moramo da istaknemo,da je na ovoj utakmici,odusevio sve,sa par cudesnih intervencija,nas golman Nikola Zaric. U drugom poluvremenu,nas ti krece od samog starta furiozno,i redjaju se dobre akcije naseg tima.  Iz,jedne od tih akcija,loptu dobija Aleksandar Divljacki i u maniru rasnog strelca reaguje,i donosi konacnih 2-0. Bilo je to jos jedno sjajno izdanje nasih decaka,koji su jos jednom pokazali da su satkani od sampionskog materijala. Sta reci,osim,BRAVO MAJSTORI.