PORAZ PIONIRA I KADETA

18 04 2011

Ovaj vikend je bio neuspesan za nase pionire i kadete,ali samo rezultatski,i pored poraza igra nasih momaka mora da hrabri. Pioniri su izbubili rezultatom 4-2. Nas tim je nastupio u sastvu 1.Katic 2.Milojevic 3.Zina  4.Ilic 5.Marinkovic 6. Novakov 7. Simonovic 8. Latovljev 9. Trojanovic 10. Ivic 11. Miljkovic u drugom poluvremewnu su igrali Stojanov,Viskup,Josic,Veselinovic. Gosti su poveli vec u prvoj minuti,medjutim nasa ekipa je dobrom igrom,uspela da preokrene rezultat i na poluvremenu ode sa prednoscu od 2-1. Medjutim.sto zbog bolesti pojedinih igraca,sto zbog odsustva u drugom poluvremenu,dolazi do prinudnih izmena,pa su na teren morali nasi petlici,koji su prethodnog dana igrali,sto je uticalo na konacan rezultat. Sve u svemu,pioniri nisu razocarali,uprkos porazu. KADETI su posebna prica,izgubili su rezultatom 4-3,ali su naterali sve da im cestitaju posle utakmice na sjajnoj utakmici. Nas tim je nastupao u sledecem sastavu 1.Trajkovic 2. Krstic 3. Kirhner 4. Jovcevski 5. Mitic 6.Rajan 7. Arsic 8.Veselinovic 9. Josic 10. Rankov 11. Ercevic u drugom poluvremenu su igrali Zaric,Nika,Rauh. Jos jedna sjajna igra naseg tima,a sto rezultat nije u nasu korist,iskljucivi krivac je nas golman Trajkovic,koji je iskljucivi krivac za sve golove,prosto je neverovatno kakve je golove dobijao,ocigledno ovo nije bio njegov dan. Nasi su se sjajno borili,golove za nas tim su postigli Ercevic, Spasic i Arsic. Jos jednom su kadeti pokazali da je lepa buducnost pred njima,tako da ovaj poraz nije tragicno shvacen,cak naprotiv,ovaj poraz ohrabruje,jer svako ko je gledao utakmicu,mogao je da vide puno toga lepog u nasem timu. U sledecem kolu nasi pioniri i kadeti su slobodni,a 27 i28 aprila,nasi kadeti igraju na medjunarodnom turniru u Pancevu gde ce ucestvovati ekipe iz Makedonije,Bosne i Hercegovine,Crne Gore,Slovenije kao i nasi renomirani prvoligasi. Bice to dobra prilika da nasi momci pokazu svoje kvalitete.