PREDPETLICI NERESENO U PANCEVU

18 04 2011

Nasi decaci i devojcice su odigrali utakmicu u Pancevu protiv ekipe Mundijala,konacan rezultat glasi 2-2. Nasa ekipa je pocela utakmicu traljavo i posle greske naseg golmana Sidjanina,na poluvremenu je rezultat glasio 2-0 za domacina. Posle kritike trenera Nenada Stojcica na poluvremenu,nasi igraci su se trgli i,golovima Divljackog i Karajovica izjednacili rezultat na 2-2. Mogli su da dodju i do pobede,medjutim par sjajnih sansi,nasa ekipa nije uspela da realizuje. Sve u svemu,i pored slabe igre u prvom poluvremenu,raduje podatak da su nasi decaci i devojvcice,uspeli da se vrate u igru,i da preokrenu rezultat. Odigrana je i revijalna utakmica nase ekipe protiv Mundijala,gde su nasi slavili sa 5-4. Narednog vikenda nasi predpetlici igraju u Kacarevu,protivnik je As iz Kacareva.