PETICOM DO PRVOG MESTA

23 04 2011

OFK STENLI-DOLINA  5-1. U debiju dve prvoplasirane ekipe,nasi decaci su ubedljivom pobedom,zaseli na prvo mesto na tabeli. Nas tim je nastupio u sledecem sastavu 1. Zaric, 2. Popov n., 3.Milosevski 4. Stefanov,5.Vukelic,6. Babin,7.Toma Stanislav 8.Jovanovic,9. Jovanov N.,10. Stupar,11.Dimitrov, u drugom poluvremenu igrali su Divljacki,Popov U.,Josic i Grujic. Strelci za nasu ekipu su bili Stanislav Toma dva,Aleksandar Divljaki dva i Adam Jovanovic. Bila je to jos jedna dobra utakmica u nizu,od prvog minuta nasa ekipa je diktirala tempo. gosti su uspevali povremeno da zaprete. Na poluvreme se otislo rezultatom 2-1. U drugom poluvremenu,nasi decaci dodaju gas i stizu do ubedljive pobede. U nasoj ekipi nije bilo slabog mesta,a posebno raduje jos jedno briljatno izdanje,mladjanog Aleksandra Divljackog. Postigao je dva gola,i bilo ga je svuda po terenu i jos jednom je pokazao da,ukoliko nastavi ovako da radi,pred njim je lepa buducnost. Danas je ponovo briljirao Babin,kao i Vukelic,Jovanovic,Toma i Milosevski. Ovo je bila cetvrta pobeda u nizu ovog proleca uz gol razliku 24;4,sto dovoljno govori o igri  nasih decaka.