PORAZ KOJI RADUJE

28 04 2011

Nasi kadeti su izgubili na turniru u Pancevu,konacan rezultat je glasio OFK STENLI- F.K. RAD 0:4. Konacan rezultat nije pravo merilo na terenu jer samo sedam minuta pre kraja utakmice,rezultat je glasio 1:0 za protivnika,da bi tek ulaskom nasih mladjih igraca,protivnik stekao nezasluzenu prednost. Iako smo voljom zreba,slucajno ili ne,dobili najtezeg protivnika na ovom turniru,nasi igraci se nisu uplasili,nego su u utakmicu usli hrabro i odvazno,i sjajnom igrom pokazali da mogu da se suprotstave i najboljim ekipama u Srbiji,a RAD jeste jedna od najboljih ekipa u ovoj kategoriji. Nas tim je nastupao u sledecem sastavu  1. Cacija  2. Djurkin 3. Jakovljevski 4. Krstic 5. Kirhner 6. Ercevic 7. Josic 8. Arsic 9. Veselinovic 10.Rankov  11. Markuc , u drugom poluvremenu su igrali Kozlovacki,Stajic,Mitic,Latovljev,Vodenicar,Jovanovic i Raf. Ova utakmica je pokazala da ova generacioja momaka moze puno,i da fudbal u ovom delu Juznog Banata,ima lepu perspektivu…Cudi samo to,sto drugi put uzastopno na ovom turniru,OFK STENLI dobija najteze protivnike odmah na pocetku turnira,mozda je to volja zreba,mada deluje to pomalo i cudno…Bez obzira na sve,ostaje nam da jos jednom cestitamo nasim momcima na dobroj igri,i da im pozelimo vise srece u zrebu sledece godine…