PORAZ KOJI PODSTICE I HRABRI

7 05 2011

Nasi predpetlici su doziveli prvi poraz u ovoj godini,protiv sjajne ekipe Arene rezultatom 5:1, koji je u svakom slucaju previsok u odnosu na ono sto se dogadjalo na terenu… Iako,oslabljeni ne igranjem Aleksandra Stamenkovica,Alekseja Petrovica,Nike Tomislava,Filipa Cvetanovskog,Urosa Noveskog i jos nekolicinom igraca,nas tim je prikazao sjajnu igru. Poceli su nasi igraci kao i uvek agresivno i lepo za oko,i posle  precke koju je pogodio Aleksandar Divljacki, i par propustenih prilika,nas tim dolazi do vodjstva . Bio je to sjajan centarsut Ivana Tasica,koji je u gol pretvorio Petar Karajovic. Posle toga se rasplamsala velika borba i na poluvremenu nas tim je otisao sa vodjstvom od 1:0. Medjutim,u nastavku se osetilo odsustvo pomenutih igraca,u igri su morali mladji igraci,i to se odrazilo na konacan rezultat. Bez obzira na to ovo je bilo sjajno vece i sjajna igra naseg tima,a na ovoj utakmici su briljirali Ivan Tasic,Milan Arsenovic i Nikola Stojic,mada i ostali nisu zaostajali za njima. Raduje i sto su tribine bile dobro popunjene,i nadamo se da ce i u buduce biti tako,jer ova sjajna deca zasluzuju paznju.