JEDNOM JE I TO MORALO DA SE DESI…

17 05 2011

Na nasu zalost,a na ogromnu radost protivnika,desilo se i to,prvi put u ovoj godini,nasi petlici su izgubili,konacan rezultat glasi DOLINA- OFK STENLI 2:0 !!! Nas tim je nastupao u sledecem sastavu 1.Zaric 2. Vukelic 3. Milosevski 4. Stojanov 5. Viskup 6. Babin 7. Toma 8. Jovanovic 9. Stupar 10. Jovanov 11. Dimitrov,u drugom poluvremenu su igrali Divljacki,Popov N.,Avramovic i Grujic. Dobro je pocela nasa ekipa utakmicu,sabila je domacina na njihovoj polovini i stvarala sanse,na nasu zalost ,i promasivala…Sevcenko,Dzimi,Adam i Nemanja nisu imali golgeterski dan,promasili su vise nego izgledne sanse. Kazna je stigla na kraju prvog poluvremena kada je domacin,iz prvog suta na gol,dosao i do vodjstva,posle suta sa dvadesetak metara…Drugo poluvreme je bilo gotovo prepisano,nas tim je napadao,stvarao sanse ali je domacin posle jos jednog suta sa dvadesetak metara,postavio konacan rezultat…Na ovoj utakmici se osetio umor kod nasih decaka,posto je vecina njih,prethodnog dana nastupala za pionire…Bez obzira na sve,nasi decaci su i na ovoj utakmici,pokazali zasto su reguralni deo prvenstva zavrsili na prvom mestu…U drugom kolu plej-ofa,nas tim se sastaje sa Kraljevicevom iz Kacareva. Ova utakmica se igra u subotu u 18 casova,pa pozivamo sve ljubitelje fudbala da dodju,i uzivaja,jer na utakmicama nasih petlica ima se mnogo toga videti…