PETLICI USPESNI PROTIV KACAREVACA

23 05 2011

U drugom kolu plej-ofa,nasi petlici su sjajnom igrom,pobedili vrsnjake iz Kacareva,rezultat na kraju je glasio OFK STENLI-KRALJEVICEVO 3:2. Konacan rezultat nije pravo merilo onoga sto se desavalo na terenu,jer nas tim je bio mnogo bolji rival,ali sto pobeda nije ubedljivija krivci su nasi napadaci,koji nisu sanse pretvarali u golove. Nas tim je nastupio u sledecem sastavu 1.Zaric 2.Popov N, 3. Vukelic 4. Stojanov 5. Viskup 6. Babin 7. Jovanov 8. Jovanovic 9. Stupar 10. Toma 11. Dimitrov u drugom poluvremenu su igrali Divljacki,Stefanovic. Golove za nas tim su dali Jovanov,Toma i Stupar. Od prvog minuta nas tim je dominirao,i pokazao da je s pravom zavrsio na prvom mestu u regularnom delu sezone. Na ovoj utakmici nas golman Zaric je odbranio jedanaesterac,i tako pokazao da postaje specijalista za penale,posto je i prosle nedelje odbranio penal. Treba istaci i prelepe golove nasih strelaca,kao iveoma grubu igru protivnika. Na ovoj utakmici briljirao je Marko Stojanov,koji je bio centralna figura ovog meca. Nasi petlici nastavljaju plej-of u cetvrtak,utakmicom u Pancevu protiv Dinama,a vec u subotu smo domacini Borcu iz Starceva.