SJAJAN VIKEND NASIH TIMOVA

17 10 2011

Ovog vikenda prvenstvene utakmice su igrali nasi pioniri,kadeti i predpetlici,dok su petlici bili slobodni u ovom kolu. Sa zadovoljstvom mozemo da konstatujemo da su sve nase tri ekipe zabelezile sigurne i ubedlijive pobede. Predpetlici su ugostili ekipu Mundijala iz Panceva i zabelezili pobedu od 4-1,golove za nas tim su postigli Uros Popov,Tomislav Nika,Milan Puskas i Aleksej Petrovic. Bila je to jos jedna lepa i nadahnuta igra naseg tima,koji je jos jednom dokazao zasto se nalazi u vrhu tabele sa 5 pobeda i jednim porazom. PIONIRI su nastavili sjajan niz pobeda i dobrih igara,sedma utakmica i sedma p[obeda,prvo mesto na tabeli,gol razlikla 26-5,sve to govori da se radi o sjajnoj generaciji. Golove za nas tim su dali Miljkovic Luka 3,Toma Stanislav 3 i Vukelic Dusan. Bilo je zadovoljstvo gledati nase decake,koji nisu imali tako lagan posao sto bi se moglo uciniti kad se pogleda konacan rezultat.Gosti iz Kovina,u timu imaju snaznije fizicke igrace,i nasi igraci su imali problema u prvom poluvremenu,rezultat je bio 1-1. Posle pretrpljene kritike od strane trenera Nenada Stojcica,nasi igraci su se trgli i u drugom poluvremenu deklasirali Koloniju iz Kovina,konacan rezultat je glasio 7-2. KADETI su konacno odigrali jednu sjajnu utakmicu i naneli prvi poraz ekipi Kolonije iz Kovina,konacan rezultat glasi 5-3. BIO je to sjajan mec,nasi su krenuli furizno i poveli 3-0,medjutim ,odlicna ekipa iz kovina je vec do poluvremena smanjila na 3-2.I,kad su mnogi ocekivali totalni preokret nasi momci su ponovo dodali gas do daske i stigli zasluzeno do lepe i vredne pobede. Golove za nas tim su postigli Marko Krstic,Nikola Arsic,Danijel Ivic,Stevan Cacija i Vanja Radosevic. Raduje povratak na teren Vladimira Jovcevskog,kao i sjajna igra u drugom poluvremenu Dusana Veselinovica. I na ovoj utakmici nas tim nije bio kompletan,i nadamo se da ce se kompletirarati do narednog kola,i da ce vrlo brzo biti na mestu na kom i pripada,a to je sam vrh tabele. Jos jednom sve cestitke nasim decacima i devojcicama na sjajnim rezultatima ovog vikenda,u nadi da ce nastaviti tako i sledeceg vikenda.